O mnie

Cześć! Miło mi, że mnie odwiedziłeś!

Nazywam się Łukasz Bugajski i jestem ekspertem w obszarze bezpieczeństwa. Od 2015 roku prowadzę Kancelarię Bezpieczeństwa PRIVA. W swojej pracy zajmuję się szeroko pojętym sektorem służb specjalnych.

Pomysł na stworzenie bloga zrodził się w marcu 2018 roku, po serii tweetów dotyczących przestępczości zorganizowanej. Poruszyłem ten problem w kontekście emigracji z terenu państw byłego ZSRR.

Wtedy nie spodziewałem się, że wywołam prawdziwą lawinę komentarzy…

Spotkałem się z ogromnym odzewem i zainteresowaniem ze strony społeczności Twittera, która nie boi się prawdy, i odważnie poszukuje odpowiedzi na trudne pytania. Właśnie wtedy zdecydowałem, że podzielę się swoją wiedzą.

Staram się przeprowadzić swoich czytelników przez tajemnice okresu transformacji ustrojowej, działalność WSI, powiązania służb, polityki i biznesu, tajemnicze zgony i malwersacje finansowe.

Nic nie jest tak niebezpieczne jak wiedza, ale to właśnie ona gwarantuje prawdziwą wolność…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyłem Informera (www.the-informer.blog).

Własny kanał komunikacji pozwala mi zachować niezależność i pełną swobodę wypowiedzi. Wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie pragnę pokazać z czym przychodzi nam się mierzyć i jaki ma to wpływ na każdego z nas.

Finansuję się sam, nie jestem od nikogo zależny. Piszę dla Ciebie!

Zachęcam Cię do odwiedzenia mojego Twittera 🙂

Łukasz Bugajski na Twitterze